volejte:     +420 605 947 730

PLASTOVÁ OKNA

Plastová okna řady jsou vyráběná za použití nejmodernějších technologií z vlastním komorovým profilovým systému. Mezi jejich přednosti patří vysoká pevnost a pružnost spolu s tvarovou a barevnou stálostí. Výborné izolační vlastnosti plastových oken zaručují odolnost vůči povětrnostním vlivům a agresivnímu počasí. Díky širokému výběru tvarů, členění a barev se hodí plastová okna pro jakýkoliv architektonický záměr. Požadavky na pevnost celé okenní konstrukce zajišťuje prostor pro uložení dostatečně dimenzované výztuhy a příčných žeber.
Ochranou proti vloupání, jsou zabezpečena díky doplňkovému kování připevněnému do kovových výztuží.
Díky široké paletě barevných odstínů lze plastovými okny splnit nejrůznější požadavky na barevné provedení oken od klasické bílé barvy až po mnoho druhů imitací dřevěného dekoru.
Plastová okna jsou vyráběny v České republice, nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Všechny produkty našeho portfolia jsou vyrobeny ze značkových komponentů za použití těch nejmodernějších technologií reflektujících současně vývojové trendy. To platí především u plastových oken. Dovolujme si tvrdit, že naše nabídka je nejkomplexnější a zároveň nejvýhodnější nabídkou oken, dveří, garážových vrat a stínící techniky v ČR.
Dodáváme, okna a dveře ( plast, hliník, dřevo, plasthliník, dřevohliník ), vchodové dveře ( plast, hliník ), garážová vrata. Poskytujeme veškeré služby spojené s výměnou oken, zaměřením, dodávkou vč. dopravy, montáží, demontáží, zednické začištění a likvidace starých oken a suti.
Součástí naší nabídky je celá řada doplňků i výrobků souvisejících s okny jako např. rolety, žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu.

 

Plastová okna na míru

VZORKOVNA:
U Plynárny 85/17, 140 00 Praha 4 - Michle

Plastová okna do paneláku

Plastová okna, plastová okna Praha, 4, 5, 2, 3, 10, 7, 6, 8. Plastová okna jsou vyráběna podle specifických požadavků zákazníků. Plastová okna vytváří ochranu proti hluku pro stranu z ulice, ochranu proti slunci pro jižní stranu nebo tepelná ochrana pro severní stranu. Bezpečnostní opatření plastových oken pro přízemí a první poschodí nebo sítě proti hmyzu pro kuchyňské okno.

Plastová okna Praha

okna Praha

Plastová okna na míru. Dodáváme okna a dveře dle individuálních přání zákazníka.
Kvalitní plastová okna zaručí v našem domově moderní vzhled a velkou tepelnou úsporu. V naší době neustále vzrůstají ceny energií a proto jsou dnes plastová okna velmi vhodnou investicí.
Plastová okna nejen do panelových bytů. Plastová okna v barevných provedení. Se zvyšujícími se nároky na energetické úspory sehrávají při výběru oken stále zásadnější roli technické parametry, které určují jejich celkovou tepelnou prostupnost.
Okna na míru.
plastová okna . . . . . . . . . . . .